PREZENTÁCIA  ŠKOLY

ANIMOVANÁ PREZENTÁCIA

Prezentačný materiál je vytvorený v programe PowerPoint 2010 (s príponou ppsx).
Overte si verziu programu PowerPoint, ktorú máte nainštalovanú na Vašom počítači.
Prezentačný súbor odporúčame najprv stiahnúť do počítača a až potom otvoriť
v PowerPoint 2003, PowerPoint 2010.

- Ak nemáte nainštalovaný program PowerPoint 2010 z balíka Microsoft Office,
         stiahnite si a nainštalujte súborov - PowerPoint Viewer 2010 (je to freeware v slovenčine).

- Ak chcete prezentáciu najprv stiahnúť na počítač (napr. kvôli pomalšiemu pripojeniu na Internet, na neskoršie použitie a pod.),
         kliknite pravým tlačidlom myši na odkaz súboru, ktorý chcete stiahnúť a zvoľte možnosť "Uložit cíl jako..."
         (alebo "Save target as..."). Súbor umiestnite napr. na plochu alebo do iného vhodného priečinku.

- Ak chcete prezentáciu spustiť priamo, kliknite ľavým tlačidlom myši (1x alebo 2x - podľa nastavenia počítača)
         na odkaz "Prezentácia školy"

Prezentácia školy

STATICKÁ PREZENTÁCIA